FBT (заснована на сім’ї терапія) РХП у підлітків

На вебінарі ви зможете познайомитися з методом терапії заснованому на активній ролі батьків у лікуванні та відновленні свого підлітка від розладу харчової поведінки.

Заснована на сім’ї терапія (Family-Based Treatment) спеціально розроблена для лікування дітей та підлітків з розладами харчової поведінки. FBT (метод Модслі) виявилася найбільш ефективним методом для одужання від нервової анорексії. FBT з 2000 року успішно використовується в США і є першим вибором лікування дітей та підлітків з нервовою анорексією. Все частіше дослідження показують аналогічний успіх в одужанні від нервової булімії.

Метод FBT базується на розширення можливостей батьків підлітка з РХП. Терапевт виступає консультантом для сім’ї (батьків і підлітка), а також підтримує сім’ю від початку лікування і до відновлення. Вирішальну роль при цьому в лікуванні і відновленні своїх дітей відіграють батьки. Сім’ї беруть участь в щотижневих сесіях з навченим терапевтом FBT. Таким чином лікування підлітка відбувається з меншими обмеженнями для дитини, в оточенні підтримки і захисту сім’ї. Крім ефективності для лікування, метод FBT також ефективний за часом (раз в тиждень) і економічно (в порівнянні з альтернативою госпіталізації).

Вебінар для батьків, які зіткнулися з розладами харчової поведінки у своїх підлітків, але також може бути цікавий і корисний фахівцям. На вебінарі ви також зможете задати ваші запитання.

Ведуча – Ольга Сушко. Клінічний психолог, поведінковий терапевт (працює в DBT і ACT). Займається терапією порушень харчування з 2009 року, працює з дорослими, підлітками та сім’ями. Член AED. Співзасновник Асоціації лікарів і психологів «РПП: терапія і превенція» та засновниця центру психологічної допомоги при харчових розладах «B-CENTER.»

Вартість участі – 400 грн.
Дата і час проведення: 14 квітня 2020 року З 11.00 до 12.00. за  київським часом

Реєстрація за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1YitKwY40jNtttHFuZUF9NgQjAf5TXILZATxjqAh6XcQ/edit