FBT: заснована на сім’ї терапія розладів харчової поведінки

Вебінар «Заснована на сім’ї терапія розладів харчової поведінки» буде корисний для фахівців, що працюють з розладами харчової поведінки у дітей та підлітків.

Вебінар дасть можливість фахівцям ознайомитися з методом заснованої на сім’ї терапії, етапами і принципами FBT, а також основними цілями і завданнями в роботі з сім’єю.

Заснована на сім’ї терапія (Family-Based Treatment) спеціально розроблена для лікування дітей та підлітків з розладами харчової поведінки. FBT (також звана методом Модслі) виявилася найбільш ефективним методом для одужання від нервової анорексії. FBT з 2000 року успішно використовується в США і є першим вибором лікування дітей та підлітків з нервовою анорексією. Все частіше дослідження показують аналогічний успіх в одужанні від нервової булімії.

Метод FBT базується на включенні батьків як ресурсу, що допомагає їх дитині одужати від розладу харчової поведінки. Терапевт виступає в ролі консультанта з розладів харчової поведінки, а батьки дають зворотний зв’язок про те, які методи будуть працювати в їхній родині, що дозволяє батькам робити вірні кроки, щоб нагодувати свою голодуючу дитину.

Терапевт підтримує сім’ю від початку лікування і до відновлення. Сім’ї беруть участь в щотижневих сесіях з  терапевтом FBT. Таким чином лікування відбувається з меншими обмеженнями для дитини, в оточенні підтримки і захисту сім’ї.

Ведуча – Ольга Сушко. Клінічний психолог, психотерапевт (схематерапія, FBT). Співзасновниця Асоціації лікарів та психологів «Розлади харчової поведінки: терапія та превенція». Співзасновниця центру допомоги при РХП b-center

Вартість участі – 25 євро для членів Асоціації, 35 євро для всіх інших.

Дата і час проведення: 23 червня з 17.00 до 20.00 за київським часом. Онлайн

 

Реєстрація за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXbaJVAaPZ3sFZ1s8ELqfZZFvxjgsKtSVX6PxP8WhadP-QlA/viewform