«Хочу прийняти своє тіло», – що це значить для АСТ терапевта?

Хочу прийняти своє тіло! Що це означає для АСТ-терапевта.

Мені часто доводиться чути від клієнтів, що вони хотіли б полюбити своє тіло, прийняти його і що поточний стан боротьби приносить в їх життя багато обмежень. Якби їх відносини з тілом покращилися, абсолютно точно їм би було доступне інше життя!

Мені сумно чути, що хтось змушений проживати інше життя тільки по тому, що перебуває в ментальній пастці про міфічну любові з тілом.

Я впевнена, що ви як терапевти часто стикаєтеся з подібними клієнтськими очікуваннями і іноді ми безсилі перед вірою клієнта.

Багато з вас знають про терапію прийняття і відповідальності і впроваджують в свою практику. Я хочу зустрітися з вами … .. де ми розглянемо дисморфію і запит клієнта з точки зору 6 процесів психологічної гнучкості, де ми разом проявимо креативність і поповнимо арсенал наших інструментів і вправ заради того, щоб наші клієнти дозволили собі те життя про яке мріють, заради якого вони приходять до вас на сесію.

Ведуча – Редько Аліна – Психолог з клінічним досвідом роботи в ACT і DBT, засновник центру поведінкової психотерапії розладів харчової поведінки B-center.

Вартість участі – 400 грн.

Дата і час проведення: 21 апреля 2020 року З 11.00 до 12.30. за київським часом

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1EGcp3blr6ECHnVUOMkF05ROgXFuUZmicB2VEjd141dQ/edit