Інтуїтивне харчування як підхід до терапії розладів харчової поведінки та лікування ожиріння

Відеозапис семінару доступний для придбання

Семінар з циклу міжнародних семінарів «Діагностика та підходи до терапії розладів харчової поведінки»

Інтуїтивне харчування – це сучасний, недієтичний підхід до організації харчування, заснований на усвідомленій увазі до сигналів свого тіла до голоду та насичення. На сьогоднішній день метод інтуїтивного харчування один з найпопулярніших та ефективніших в роботі з харчовими розладами.

Ведучий: Влад Бухтояров, Росія. Лікар-психотерапевт, сертифікований фахівець з Інтуїтивного харчування.

Вартість доступу до відеозапису семінару:

для членів Асоціації – 150 €

для інших – 200 €

Вартість доступу до відеозапису семінару при придбанні доступу до повного циклу семінарів:

для членів Асоціації за 1 семінар – 100 €

для інших за 1 семінар – 150 €

 

Інші семінари міжнародного циклу «Діагностика та підходи до терапії РХП»:

1. Когнітивно-поведінкова терапія харчових розладів та порушень сприйняття. Планування терапії різних харчових розладів за протоколами КПТ.(Сюзанна Гессель (Susanne Gössl), Німеччина)

2. Розлади харчової поведінки та емоційна регуляція. Діалектико-біхевіоральна терапія та практики усвідомленості в терапії розладів харчової поведінки. (Ольга Сушко, Україна)

3. Підходи до терапії порушеного образу тіла при розладах харчової поведінки. (Ніколь Шнеккенберг (Nicole Schnackenberg), Велікобрітанія)

4. Терапія розладів харчової поведінки і спотворення образу тіла, що виникли в результаті психотравмуючих подій. Психодинамічна травматерапія. Тілесний аспект. (Тетяна Назаренко, Україна, Німеччина)

5. Особливості терапевтичних відносин в терапії розладів харчової поведінки. Перенос, контрперенос. Стратегії роботи. (Юлія Лапіна, Росія)