Когнітивно-поведінкова терапія харчових розладів та порушень сприйняття. Планування терапії різних харчових розладів за протоколами КПТ.

Відеозапис семінару доступний для придбання

Семінар з циклу міжнародних семінарів «Діагностика та підходи до терапії розладів харчової поведінки»

Короткий план семінару:

  1. Інтервенції для нормалізації харчової поведінки;
  2. Когнітивні інтервенції;
  3. Інтервенції для поліпшення емоційної регуляції;
  4. Інтервенції для поліпшення соціальної компетенції;
  5. Підтримка і ресурси.

 

Ведуча: Сюзанна Гессель (Susanne Gössl), Німеччина. Доктор наук, психолог, ліцензований КПТ терапевт, викладач КПТ. Сертифікований травматерапевт (DeGPT), EMDR. Кілька років міжнародного досвіду, в тому числі в Австралії та Аргентині. Досвід роботи в стаціонарі і амбулаторно. З 2007 року робота в якості тренера і педагога.

Вартість доступу до відеозапису семінару:

для членів Асоціації – 150 €

для інших – 200 €

Вартість доступу до відеозапису семінару при придбанні доступу до повного циклу семінарів:

для членів Асоціації за 1 семінар – 100 €

для інших за 1 семінар – 150 €

 

Інші семінари міжнародного циклу «Діагностика та підходи до терапії РХП»:

1. Розлади харчової поведінки та емоційна регуляція. Діалектико-біхевіоральна терапія та практики усвідомленості в терапії розладів харчової поведінки. (Ольга Сушко, Україна)

2. Підходи до терапії порушеного образу тіла при розладах харчової поведінки. (Ніколь Шнеккенберг (Nicole Schnackenberg), Велікобрітанія)

3. Інтуїтивне харчування як підхід до терапії розладів харчової поведінки та лікування ожиріння. (Влад Бухтояров, Росія)

4. Терапія розладів харчової поведінки і спотворення образу тіла, що виникли в результаті психотравмуючих подій. Психодинамічна травматерапія. Тілесний аспект. (Тетяна Назаренко, Україна, Німеччина)

5. Особливості терапевтичних відносин в терапії розладів харчової поведінки. Перенос, контрперенос. Стратегії роботи. (Юлія Лапіна, Росія)