Особливості терапевтичних відносин в терапії розладів харчової поведінки. Перенос, контрперенос. Стратегії роботи.

Відеозапис семінару доступний для придбання

Семінар з циклу міжнародних семінарів «Діагностика та підходи до терапії розладів харчової поведінки»

Ведуча: Юлія Лапіна, Росія. Клінічний психолог, психотерапевт. Навчалася роботі з пацієнтами з розладами харчової поведінки в Цюріху (Швейцарія). Викладач кафедри клінічної психології Московського Інституту психоаналізу. Автор ряду статей, присвячених розладів харчової поведінки.

Вартість доступу до відеозапису семінару:

для членів Асоціації – 150 €

для інших – 200 €

Вартість доступу до відеозапису семінару при придбанні доступу до повного циклу семінарів:

для членів Асоціації за 1 семінар – 100 €

для інших за 1 семінар – 150 €

 

Інші семінари міжнародного циклу «Діагностика та підходи до терапії РХП»:

1. Когнітивно-поведінкова терапія харчових розладів та порушень сприйняття. Планування терапії різних харчових розладів за протоколами КПТ.(Сюзанна Гессель (Susanne Gössl), Німеччина)

2. Розлади харчової поведінки та емоційна регуляція. Діалектико-біхевіоральна терапія та практики усвідомленості в терапії розладів харчової поведінки. (Ольга Сушко, Україна)

3. Підходи до терапії порушеного образу тіла при розладах харчової поведінки. (Ніколь Шнеккенберг (Nicole Schnackenberg), Велікобрітанія)

4. Інтуїтивне харчування як підхід до терапії розладів харчової поведінки та лікування ожиріння. (Влад Бухтояров, Росія)

5. Терапія розладів харчової поведінки і спотворення образу тіла, що виникли в результаті психотравмуючих подій. Психодинамічна травматерапія. Тілесний аспект. (Тетяна Назаренко, Україна, Німеччина)