Підходи до терапії порушеного образу тіла при розладах харчової поведінки

Відеозапис семінару доступний для придбання

Семінар з циклу міжнародних семінарів «Діагностика та підходи до терапії розладів харчової поведінки»

Семінар присвячений образу тіла, тілесній дисморфії та підходам до терапії цього аспекту розладів харчової поведінки, який часто є фундаментальним.

Ведуча: Ніколь Шнеккенберг (Nicole Schnackenberg), Великобританія. Психотерапевт, викладач, йога-терапевт, член правління Body Dysmorphic Disorder Foundation.

У 2016 році Ніколь видала мало не кращу на сьогодні книгу про зв’язок ідентичності, образу тіла та тілесної дисморфії False Bodies True Selves, яка стала бестселером. Вона також є співавтором книги про тілесну дисморфію, в якій зібрані історії людей, що живуть з порушеннями образу тіла. Ніколь глибоко досліджує тему тілесності, образу тіла, самосприйняття та ідентичності.

Вартість доступу до відеозапису семінару:

для членів Асоціації – 150 €

для інших – 200 €

Вартість доступу до відеозапису семінару при придбанні доступу до повного циклу семінарів:

для членів Асоціації за 1 семінар – 100 €

для інших за 1 семінар – 150 €

 

Інші семінари міжнародного циклу «Діагностика та підходи до терапії РХП»:

1. Когнітивно-поведінкова терапія харчових розладів та порушень сприйняття. Планування терапії різних харчових розладів за протоколами КПТ.(Сюзанна Гессель (Susanne Gössl), Німеччина)

2. Розлади харчової поведінки та емоційна регуляція. Діалектико-біхевіоральна терапія та практики усвідомленості в терапії розладів харчової поведінки. (Ольга Сушко, Україна)

3. Інтуїтивне харчування як підхід до терапії розладів харчової поведінки та лікування ожиріння. (Влад Бухтояров, Росія)

4. Терапія розладів харчової поведінки і спотворення образу тіла, що виникли в результаті психотравмуючих подій. Психодинамічна травматерапія. Тілесний аспект. (Тетяна Назаренко, Україна, Німеччина)

5. Особливості терапевтичних відносин в терапії розладів харчової поведінки. Перенос, контрперенос. Стратегії роботи. (Юлія Лапіна, Росія)