Розлади харчової поведінки та емоційна регуляція. Діалектико-біхевіоральна терапія та практики усвідомленості в терапії розладів харчової поведінки.

Відеозапис семінару доступний для придбання

Семінар з циклу міжнародних семінарів «Діагностика та підходи до терапії розладів харчової поведінки»

Семінар присвячений ролі емоційної регуляції в терапії порушеного харчової поведінки, практикам усвідомленості і методу діалектико-бихевиоральной терапії (ДБТ).

Метод ДБТ був розроблений Маршів Лайнехан для лікування пацієнтів з прикордонним розладом особистості, проте став активно застосовуватися в терапії РПП і в даний момент є методом вибору в лікуванні цих розладів. Цей метот дозволяє ефективно справлятися з найбільш розповсюдженими розладами харчової поведінки, так як дозволяє клієнтам освоїти навички емоційної регуляції, адже саме відсутність або дефіцит цих навичок є одним з основних факторів, що підтримують протягом РПП.

Ведуча: Ольга Сушко, Україна.  Клінічний психолог, психотерапевт (методи діалектико-поведінкової і гештальт-терапії), сертифікований фахівець в методі Інтуїтивного харчування (Intuitive Eating), співзасновник Асоціації лікарів та психологів “Розлади харчової поведінки: терапія та превенція”.

Вартість доступу до відеозапису семінару:

для членів Асоціації – 150 €

для інших – 200 €

Вартість доступу до відеозапису семінару при придбанні доступу до повного циклу семінарів:

для членів Асоціації за 1 семінар – 100 €

для інших за 1 семінар – 150 €

 

Інші семінари міжнародного циклу «Діагностика та підходи до терапії РХП»:

1. Когнітивно-поведінкова терапія харчових розладів та порушень сприйняття. Планування терапії різних харчових розладів за протоколами КПТ.(Сюзанна Гессель (Susanne Gössl), Німеччина)

2. Підходи до терапії порушеного образу тіла при розладах харчової поведінки. (Ніколь Шнеккенберг (Nicole Schnackenberg), Велікобрітанія)

3. Інтуїтивне харчування як підхід до терапії розладів харчової поведінки та лікування ожиріння. (Влад Бухтояров, Росія)

4. Терапія розладів харчової поведінки і спотворення образу тіла, що виникли в результаті психотравмуючих подій. Психодинамічна травматерапія. Тілесний аспект. (Тетяна Назаренко, Україна, Німеччина)

5. Особливості терапевтичних відносин в терапії розладів харчової поведінки. Перенос, контрперенос. Стратегії роботи. (Юлія Лапіна, Росія)