Схема-терапія розладів харчової поведінки

Семінар «Схема-терапія розладів харчової поведінки» дасть можливість вивчити ефективні методи роботи з пацієнтами з РХП, в тому числі з розладами високої складності і супутніми захворюваннями (наприклад, ОКР, ригідність, посттравматичний стресовий розлад).

Цей семінар буде корисний фахівцям, що працюють з РХП, схема-терапевтам, а також всім, хто хоче дізнатися, як застосувати схема-терапію, використовуючи роботу з режимами.

На семінарі ви:
– зможете навчитися застосовувати різні техніки для роботи з ранніми дезадаптивними схемами (включаючи основні переконання) при лікуванні пацієнтів з РХП і супутніми патологіями.
– дізнаєтеся, як адаптувати схема-терапію для розладів харчової поведінки в груповому контексті.
– отримаєте практичні знання і рекомендації, як працювати з образами, як проводити роботу зі стільцями і застосовувати інші методи схема-терапії.

Семінар включає:
• Опис основних характеристик моделі схема-терапії в роботі з розладами харчової поведінки.
• Короткий огляд попередніх результатів ефективності схема-терапії при РХП.
• Роботу з режимами Вразливої дитини, обмеженого повторного родительства, обходом режимів Уникнення або Гіперкомпенсації, і роботу з Караючим (Критикуючим) Родителем. Буде приділено увагу образам мислення, які викликають почуття провини, і призводять до розладів харчової поведінки.
• Введення в роботу з новими підтипами режимів, які характерні для людей з розладами харчової поведінки і рядом інших складних психологічних розладів:
– Режим Гіперконтроллера: (1) Перфекціоніст; (2) Мазохіст; (3) Непереможний; (4) Недовірливий
– Режим Покірний капітулянт
• Стратегії зміни з акцентом на роботу з глибинними переконаннями і схемами.
• Можливість поспостерігати і попрактикувати дієві методи боротьби з сильним внутрішнім критиком і механізмами виживання, пов’язаними з розладами харчової поведінки.
• Приклади з практики, що дозволяють учасникам побачити, як застосувати методи зміни схеми до клієнтів зі складним шлунком.
• Можливість подумати про те, як застосувати методи зміни схем до ваших власних клієнтів з розладами харчової поведінки.

 

Дати: 18-19 березня 2021 р
Час: c 11:00 до 18:30 за київським часом.

Вартість участі:
При реєстрації до 1 лютого – 180$ для членів Асоціації, 210$ для всіх інших.
Після 1 лютого – 210$ для членів Асоціації, 240$ для всіх інших.
Реєстрація – після внесення передоплати. Зверніть, будь ласка, увагу, що попередня оплата не повертається!

Семінар з послідовним перекладом на російську мову.
А також роздаткові матеріали, які ви зможете використовувати в своїй терапевтичній прктиці, російською мовою.

Ведуча: Доктор Сьюзан Сімпсон (Susan Simpson) – клінічний психолог, спеціалізується на лікуванні важких і складних розладів харчової поведінки. Має 20-річний досвід використання схема-терапії при складних супутніх захворюваннях, включаючи розлади харчової поведінки, ОКР, розлади особистості та посттравматичний стресовий розлад. Доктор Сімпсон входить до складу міжнародної дослідницької групи, що вивчає ефективність схема-терапії при розладах харчової поведінки. Сьюзан опублікувала кілька книжкових і журнальних статей по схема-терапії, з акцентом на розлади харчової поведінки, є співавтором / редактором книги «Схемна терапія розладів харчової поведінки», Routledge, 2019.
Реєстрація за посиланням  https://docs.google.com/…/1tvcHydhIBtZsw5DqFWvYg7i…/edit