Терапія прийняття і відповідальності (ACT) при дисморфії

Відеозапис вебінарів доступний для придбання

2 онлайн вебінари, присвячені застосуванню терапії прийняття і відповідальності (ACT) при дисморфії.

За офіційною статистикою від дисморфії страждають від 1-3% населення. Але хіба це співпадає з тим, що ми чуємо в примірочних, від своїх подруг або коли намагаємося допомогти клієнтам? З кожним днем ​​дисморфія захоплює все більше жінок та переходить на чоловіків. Тренування, дієти, пластика, відмова від спілкування … День за днем ​​життя в “цьому” тілі стає все більш нестерпним. Потрібні нові і нові способи позбавлення від страждань.

Саме дисморфія – корінь багатьох розладів від соціофобії до РХП. Але чому ми не починаємо з неї?

На наших зустрічах ми розберемося в чому різниця між дисморфофобією, дісморфоманією і дисморфією? Що чим лікують? Чому статистика вводить нас в оману? Як допомогти іншому зрозуміти, що шлях до щасливого життя не лежить через дієти і тренування? Дізнаємося як працює терапія відповідальності і прийняття при дисморфії.

Чи можливо назавжди вилікуватися від ненависті і відрази до тіла? Чи можна полюбити своє тіло і головне, як?

Чому усвідомлена відмова від боротьби з емоціями і думками змінює життя? Як пережити катастрофізацію клієнта: – Я не хочу відмовлятися від боротьби! Я буду ледаркою і розтовстію! Що пропонувати взамін? Скільки часу займе терапія і які гарантії?

Ведуча: Аліна Редько (Alina Redko) Психолог-консультант по роботі з важкими формами розладу харчової поведінки і дисморфії. Використовувані підходи: DBT (діалектико-поведінкова терапія), ACT (терапія відповідальності і прийняття), CFT (терапія сфокусована на співчутті).

Вартість доступу до відеозапису вебінарів:

для членів Асоціації – 1000 грн за 2 вебінари

для всіх інших – 2000 грн за 2 вебінари