Терапія розладів харчової поведінки та спотворення образу тіла, що виникли в результаті психотравмуючих подій. Психодинамічна травматерапія. Тілесний аспект.

Відеозапис семінару доступний для придбання

Семінар з циклу міжнародних семінарів «Діагностика та підходи до терапії розладів харчової поведінки»

Ведуча: Тетяна Назаренко, Україна, Німеччина. Психолог, психотерапевт, супервізор, голова правління Асоціації лікарів та психологів «Розлади харчової поведінки: терапія та превенція». Фокус практики: розлади харчової поведінки, проблеми ваги та образу тіла, психотравматерапія.

Вартість доступу до відеозапису семінару:

для членів Асоціації – 150 €

для інших – 200 €

Вартість доступу до відеозапису семінару при придбанні доступу до повного циклу семінарів:

для членів Асоціації за 1 семінар – 100 €

для інших за 1 семінар – 150 €

 

Інші семінари міжнародного циклу «Діагностика та підходи до терапії РХП»:

1. Когнітивно-поведінкова терапія харчових розладів та порушень сприйняття. Планування терапії різних харчових розладів за протоколами КПТ.(Сюзанна Гессель (Susanne Gössl), Німеччина)

2. Розлади харчової поведінки та емоційна регуляція. Діалектико-біхевіоральна терапія та практики усвідомленості в терапії розладів харчової поведінки. (Ольга Сушко, Україна)

3. Підходи до терапії порушеного образу тіла при розладах харчової поведінки. (Ніколь Шнеккенберг (Nicole Schnackenberg), Велікобрітанія)

4. Інтуїтивне харчування як підхід до терапії розладів харчової поведінки та лікування ожиріння. (Влад Бухтояров, Росія)

5. Особливості терапевтичних відносин в терапії розладів харчової поведінки. Перенос, контрперенос. Стратегії роботи. (Юлія Лапіна, Росія)