Grace Bradley

Згадаємо цитату з High School Musical 2: «Який зараз час? Літній!»
Нарешті настало літо, і це не може не радувати! Літо – це більше денного світла, відпочинок, відпустки, а також проживання кожного дня наповну. У сезон, який стає джерелом токсичних висловлювань про тіло, легко в них повірити, але це ваше літо, і ви заслуговуєте на те, щоб насолоджуватися кожною його миттю. Довші дні означають більше часу для турботи про себе!

Пропонуємо вам 21 пораду, які допоможуть вам  наповнити своє літо любов’ю та турботою.

1. Пам’ятайте: КОЖНЕ тіло – пляжне тіло! У вас є тіло? Так. Ви на пляжі? Якщо відповідь ствердна, то ось і все: ваше тіло пляжне. Це все, що вам потрібно знати.

2. З вами вже все добре. Не звертайте уваги на журнали, які розповідають, що потрібно зробити зі своїм тілом, щоб підготуватися до сезону. Вам не потрібно нічого змінювати в собі, щоб насолоджуватися літом.

3. Виходьте на вулицю. Влітку більше сонячного світла. Незалежно від того, чи ви сидите на вулиці й читаєте хорошу книгу, чи гуляєте в місцевому парку, чи йдете на пляж, насолоджуйтеся неймовірною погодою! Не встигнете й оком моргнути, як повернетеся до офісу, тож насолоджуйтеся сонячними променями, поки є можливість.

4. Наносьте більше сонцезахисного крему. Зрозуміло, ви повинні користуватись ним цілий рік, але особливо влітку не нехтуйте ним. Я не соромлюся своєї відданості SPF 100.

5. Вийдіть з соцмереж на деякий час. Якось я відвідувала табір, де гаджети були заборонені. Мені це дуже подобалося. Відірватися від соціальних мереж, токсичних повідомлень і просто знеособленого способу, яким технології змушують нас спілкуватися один з одним, було неймовірно. Навіть якщо ви переведете свій телефон у режим польоту на частину дня, ви не будете турбуватися про те, що відбувається у вашому маленькому електронному світі, а зосередитесь на величезному світі навколо вас.

6. Не порівнюйте себе з іншими. Вийшовши з мережі, ви зможете уникнути порівняння себе з іншими. Всі ці зображення моделей на пляжі? Це спотворена реальність. Поки ви насолоджуєтеся собою й тим, як ви проводите літо, це все, що має значення.

7. Будьте добрими, особливо до себе. Доброта до себе дозволяє вам витрачати більше часу на те, щоб насолоджуватися літом і ділитися своєю добротою з іншими. Ви заслуговуєте лише на доброту, і так вона поширюється навкруги як сонячні промені.

8. Зверніть увагу на те, що ви говорите про себе. Сподіваємось, що це слова підтримки. Зрозуміло, що в кожного з нас бувають дні, коли ми почуваємося не найкращим чином і можемо сказати про себе досить різкі речі. Не хвилюйтеся, якщо так, просто подумайте, що ви скажете собі наступного разу.

9. Оточуйте себе людьми, з якими вам добре. Літо коротке й цінне, тож проведіть його з людьми, які надихають і розкривають у вас найкраще.

10. Носіть те, в чому ви відчуваєте себе красивими та впевненими. Не дотримуйтеся модних тенденцій, якщо вони не приносять вам задоволення. Одягайте на себе речі, в яких ви відчуваєте себе неймовірними, сильними й неперевершеними. Ви заслуговуєте на те, щоб відчувати себе так кожен день.

11. Знаходьте час для улюблених справ. Це ваше літо, тож проведіть його з розумом. Навіть якщо у вас щільний графік, щодня знаходьте час на те, що ви любите, чи то читання книги, чи то перегляд Netflix, чи то спроба навчитися грати на укулеле, що завгодно!

12. Дозвольте собі розслабитися й відпочити. Ми всі відновлюємо енергію різними способами. Комусь потрібен час на самоті, а комусь – спілкування з іншими. Незалежно від того, як ви налаштовані, пам’ятайте, що це нормально – присвятити час турботі про себе. Подрімайте, прийміть ванну або зустріньтеся з друзями.

13. Пробуйте щось нове. Нове хобі, новий рецепт, нова книга, нове місце для прогулянки – неважливо. Кожен день – це можливість спробувати щось нове, і кожен день – це нова можливість.

14. Пийте більше води. Будьте турботливими до свого тіла та підтримуйте водний баланс протягом усього літа.

15. Дивіться на зірки. Працюючи у штаті Мен, моїм улюбленим заняттям було лежати на пристані біля озера й просто дивитися на простори нічного неба, рахуючи з друзями зірки, що падали. Звучить банально, але коли я бачила, наскільки велике нічне небо і все, що в ньому відбувається, я по-новому подивилась на власне життя.

16. Складіть список на літо та дотримуйтесь його! Що ви хочете зробити цього літа? Запишіть це і поставте собі за мету викреслювати щось зі списку якомога частіше! Створюйте спогади, які перетворяться на чудові історії.

17. Нагадайте собі, як багато може ваше тіло! Воно допомагає вам плавати, ходити в походи, сміятися, любити, посміхатися та обіймати. Цінуйте своє тіло за всі чудові речі, які воно може робити, замість того, щоб зациклюватися на тому, як би ви хотіли, щоб воно виглядало.

18. Починайте кожен день зі списку вдячності. Він не обов’язково має бути довгим, але якщо ви щоранку записуватимете лише кілька речей, за які ви вдячні у своєму житті, ваш день почнеться на гарній ноті.

19. Першим ділом вранці застеліть ліжко. Мені знадобилося дуже багато часу, щоб виробити цю звичку, але тепер я не можу уявити собі жодного дня без неї. Це просте завдання, яке можна виконати на самому початку дня.

20. Спробуйте медитувати. Неважливо, чи це п’ять хвилин, чи 50 хвилин, просто виділити трохи часу протягом дня, щоб сісти й очистити свій розум – це так чудово. Ви почнете усвідомлювати, наскільки потужним інструментом є просте дихання.

21. Знайте, що ви не самотні.

 

Джерело https://www.nationaleatingdisorders.org/21-tips-for-amazing-summer-self-care/