Свята – це час, коли ми всі більше висловлюємо свою любов близьким та згадуємо свій рік. Але людина, яку ви повинні любити найбільше, це ви самі.

Особливо це стосується тих, хто бореться з розладом харчової поведінки.

Окрім почуття провини та тривоги через їжу, святковий сезон може спричинити у людей з РХП, почуття провини за те, що вони недостатньо любили себе протягом року; ставили недосяжні цілі; або недостатньо турбувались про своє тіло.

Я думаю, що ті, хто бореться з розладами харчової поведінки, повинні спробувати відпустити провину, яку вони відчувають за минулий рік. Натомість варто пробачити та прийняти себе у цей святковий сезон.

Кожен рік дає людині можливість змінитися і стати кращою, ніж вона була. Це можливо завдяки глибокій саморефлексії та вдосконаленню себе. Але цього треба прагнути.

Легко картати себе за попередні помилки. Легко не любити себе через почуття провини та жалю за те, що не піклуєшся достатньо про своє тіло.

Але, з іншого боку, так само легко не робити цього.

Часто в перший день Нового року ми приймаємо рішення. Тож ми можемо зробити вибір бути кращими, ніж були в попередньому році. Ми можемо взяти на себе зобов’язання більше любити себе, вчитися на своїх попередніх помилках і бачити в усьому можливість для зростання.

Коли ми бачимо, що все, через що ми проходимо, є можливістю зростати і ставати кращими, ніж ми були, тоді ми змінюємося, вдосконалюємось і живемо зі щирим серцем.

Я сподіваюся, що в ці святкові дні ви почнете замислюватися над усім хорошим, що є у вашому житті, і над тим, що хорошого ви можете принести у світ. Ваше життя має значення, і ви маєте значення. Ви просто повинні усвідомити це і полюбити себе за те, що ви є… Ні більше, ні менше.

 

Джерело https://www.nationaleatingdisorders.org/attention-your-holiday-priority/