Практики співчутливої терапії в програмах терапії РХП

Відеозапис вебінару доступний для придбання

Високий рівень самокритики і сором дуже часто зустрічається у людей, які страждають від розладів харчової поведінки, тривожних розладів, депресій, БАР, особистісних розладів. Самокритика створює оманливу думку про те, що сприяє поліпшенню себе. На ділі ж, критичне ставлення до себе – одна з форм хронічного стресу, яка призводить до депресії і підтримує дисфункціональну поведінку, пов’язану з харчуванням і образом тіла.

Справитися з насильницьким ставленням та самокритикою може допомогти формування доброго та співчутливого ставлення до себе і зміцнення самоповаги.

 

Співчутлива терапія – методологія, спеціально розроблена для вирішення цих проблем. А співчутлива терапія для лікування розладів харчової поведінки була розроблена для включення розвитку та практики співчуття для себе та інших в стандартні програми лікування РХП для надання допомоги у вирішенні цих проблем.

 

На вебінарі ми розглянемо:

– теоретичне обґрунтування культивування співчуття до себе та інших в рамках терапії РХП;

– можливості адаптації і включення співчутливої терапії в програми лікування розладів харчування та дисморфії;

– якісних огляд поточної бази даних і висновки для практикуючих фахівців, які ми можемо зробити з наведених досліджень

 

Ведуча: Тетяна Назаренко (Tatiana Nazarenko) Україна, Німеччина. Психолог, психотерапевт, супервізор, голова правління Асоціації лікарів та психологів «Розлади харчової поведінки: терапія та превенція». Фокус практики: терапія розладів харчової поведінки, тривожно-депресивного спектру, проблем ваги та образу тіла, психотравматерапія, консультування сімей з РХП.

Тривалість 2.5 години.

Вартість доступу до відеозапису вебінару:

для членів Асоціації – 500 грн

для всіх інших – 800 грн