Практикум з планування терапії розладів харчової поведінки

Відеозапис лекційної частини семінару доступний для придбання

Цей семінар буде корисний терапевтам приватної практики, які планують або вже працюють з харчовими порушеннями і розладами.

Допомога людям, що страждають від цих розладів, досить ефективна в спеціалізованих клініках. Там здійснюється комплекс втручань, що сприяють відновленню. Приватнопрактикуючий психотерапевт знаходиться в більш складній ситуації, так як зусиль одного фахівця не завжди достатньо для своєчасної та відповідної допомоги.

На практикумі ми розглянемо доцільність включення різних модальностей психотерапії в залежності від клінічної картини і завдань терапії клієнта, який страждає від харчового розладу.

Будуть розглянуті такі напрямки: гештальт-терапія; терапія, сфокусована на співчутті (Compassion Focused Therapy -CFT), спеціально розроблена для вирішення проблем розладів харчування та образа тіла; Терапія прийняття і відповідальності (Acceptance and commitment therapy – ACT); Емоційно-сфокусована терапія пар; терапія в ДБТ групі; Тілесноорієнтована терапія; Коучинг з нормалізації та стабілізації харчування.

А також обговоримо в яких випадках буде корисно залучати фахівців і колег в спільну роботу, а які навички і техніки важливо освоїти для своєї терапевтичної практики.

  Ми розглянемо діагностику і планування терапії при анорексії, булімії, приступоподібному переїданні та ожирінні без РХП.

Розберемо труднощі, які виникають у терапевта і клієнта в кожному випадку і за яких обставин добре працюють ті чи інші техніки і напрямки психотерапевтичних втручань. Складемо алгоритм ведення таких клієнтів спільно з іншими фахівцями.

У структурі семінару передбачена практична частина з практики терапії сфокусованої на співчутті.

Ведуча: Тетяна Назаренко (Tatiana Nazarenko) Україна, Німеччина. Психолог, психотерапевт, супервізор, голова правління Асоціації лікарів та психологів «Розлади харчової поведінки: терапія та превенція». Фокус практики: терапія розладів харчової поведінки, тривожно-депресивного спектру, проблем ваги та образа тіла, психотравматерапія, консультування сімей з РХП.

Вартість доступу до відеозапису лекційної частини практикуму – 80 євро