На жаль, незважаючи на те, що всі ми виглядаємо по-різному, майже кожна людина в світі має претензії до свого зовнішнього вигляду. Якщо запитати людей про те, що вони думають, відчувають і як діють по відношенню до свого тіла, відповідь багатьох буде: «не найкращим чином».

Негативне сприйняття тіла завдає шкоди самооцінці, приводячи до шкідливого харчування і надмірного фізичного навантаження, почуттю сорому, людям важко висловлювати свою думку, займати місце в суспільстві і / або встановлювати межі. Дослідження показують, що негативний образ тіла впливає не тільки на психічне здоров’я, а й погіршує якість життя в цілому.

Зробіть місією свого життя відмовитися від негативного образу тіла.

 

Повернути цінність тілу

До сих пір ваше тіло було невід’ємною частиною вашого життя, і так буде завжди. Ваше тіло з вами, коли ви переживаєте емоційні і фізичні труднощі. Завдяки тілу ви змогли вперше поцілувати і обійняти близьких.

Тіло з вами, коли ви переходите з однієї життєвої фази в іншу. Воно буде продовжувати підтримувати, зцілювати вас всіма доступними способами.

Якби це робила для вас інша людина, ви, ймовірно, думали б про неї з більшою вдячністю, ніж про своє тіло. Можливо, прийшов час нагородити своє тіло добрим і вдячним ставленням. Ваше тіло – найвірніший супутник на життєвому шляху. Цінуйте його.

 

Прагніть до любові, а починайте з доброго ставлення до тіла

Якщо ви все  життя не любили, критикували, і, можливо, ненавиділи своє тіло, ідея про любов до нього може викликати тривогу. Почніть з малого.

Нехай для початку це буде симпатія до свого тіла. Відзначте ті частини, за які ви можете бути вдячні або з якими у вас хороший зв’язок. На шляху до любові дуже важлива доброта і прийняття.

Ви не прокинетеся одного разу і не полюбите своє тіло чарівним чином відразу. Любов до тіла – це процес, який починається з пізнання його кожен момент життя, коли ви взаємодієте з ним без осуду і помічаєте свою красу.

 

Саме зараз перестаньте порівнювати своє тіло з іншими

Припиніть порівнювати своє тіло. Коли ви порівнюєте своє тіло з іншими, ви маєте популярні соціальні норми, культуру дієт, індустрію краси. Вони тільки виграють від цього, а ви – ні.

Функціонування нашого організму і зовнішній вигляд – це складний біологічний процес, який є не чим іншим, як дивом. Голосок порівняння буде шепотіти вам, що люди, які виглядають по-іншому більш гідні, а вам чогось не вистачає. І коли ви все це зміните, всі ваші проблеми підуть геть. Але це не так.

Всі люди виглядають по-різному. Так, вони красиві, сильні і гідні. Але і ви теж. Ви і інші люди гідні кращого, але це ніяк не пов’язано із зовнішнім виглядом.

Ви не можете прийняти своє тіло, порівнюючи його з будь-яким іншим тілом в світі. Ви ж не будете порівнювати так свого друга з кимось іншим, вказуючи на його недосконалість?

Я так не думаю. Поважайте своє тіло за те, що воно для вас – той самий кращий «друг» з усіх можливих.

 

Джерело https://www.eatingdisorderhope.com/blog/body-image-improvement-tips