Для багатьох людей Новий рік може стати новим початком і чудовою можливістю зосередитися на майбутніх цілях. Однак для людей в процесі одужання від розладу харчової поведінки, це також може бути тригерним моментом. Виникає питання, як найкраще зустріти новий рік, де усі довкола одержимі схудненням.

Здорова підтримка — одна з найкращих речей для людини з розладом харчової поведінки. Доцільно мати сильну спільноту з лікарів, друзів, родини та близьких людей. Важливо залишатися поруч з людьми, які можуть допомогти вам, коли ви відчуваєте слабкість, нагадуючи, що ви важите більше, ніж ваш зовнішній вигляд чи форма тіла.

Збільште візити до терапевта, дієтолога та психіатра у цей час, щоб залишатися під наглядом та заглушити шум новорічних обіцянок. Ваше коло підтримки може нагадувати вам не лише про вашу цінність, попри вагу чи зовнішній вигляд, але й стимулювати продовжувати відвідувати лікарів.

В інтернеті є безліч ресурсів, які допоможуть оточити себе більшою підтримкою. Також ви можете самі створити мережу людей, які одужують, онлайн. Перегляньте свої сторінки в соціальних мережах і видаліть усі пости, які шкодять вам. Ви також можете підписатись на сторінки, присвячені одужанню та розладам харчової поведінки, які допоможуть вам залишатись на плаву.

Сплануйте похід на каву, почніть нове хобі або обміняйтеся номерами телефонів з людиною, яка вас підтримає, коли ви схвильовані. Це також чудовий час для участі у ваших групах підтримки та волонтерства з друзями, які підтримують вас. Збільшення використання навичок подолання стресу, таких як ведення щоденника, медитація, йога, в’язання тощо, може допомогти вам залишатися на землі, заспокоїти розум і відволіктися від повідомлень, спрямованих на тіло.

Якщо у вашому житті є люди, які можуть вас спровокувати, подумайте про те, щоб разом зі своєю командою підтримки встановити здорові межі, щоб захистити себе. Необхідно обмежити контакти з усіма, хто вас тригерить.

Розлади харчової поведінки процвітають на соромі та секретності, тому важливо бути відкритим і чесним з людьми, яким ви довіряєте у вашому житті. Оточення людей, які мають схожий з вами життєвий досвід, є неоціненним.

Нагадуйте собі, що ваша цінність не залежить від ваги чи тіла. Більш того, люди всіх форм і розмірів гідні любові та прийняття. Важливо, щоб ви залишалися на зв’язку з людьми у вашому житті, які розуміють вас і можуть допомогти та підтримати.

 

Джерело https://www.nationaleatingdisorders.org/role-support-system-while-navigating-new-years-resolutions/