Вікторія Таран

Вікторія Таран

Психолог
м. Київ

Про себе

Сертифікований та акредитований гештальт-терапевт НАГТУ. Гештальт-коуч GCI. Член Національної Психологічної Асоціації України та Всеукраїнської Асоціації лікарів та психологів «РХП: терапія та превенція». Понад 500 годин власної терапії. П’ять років приватної практики під постійною супервізією. Працюю з дорослими онлайн. Більше про мене на сайті www.taran.life.

 

Базова освіта

 • Київський інститут клінічної психології та психотерапії

  клінічний психолог

Спеціалізація роботи

 • «Екзистенційна парадигма в гештальт-терапії», 2021

  «Тілесний процес в гештальт-терапії», 2023

  «Терапія порушень і розладів харчової поведінки. Гештальт-підхід» в процесі навчання

   

  Я працю як психолог і отримую запити від клієнтів з різними питаннями і потребами. Мої клієнти звертаються до мене з питаннями, пов’язаними з ідентичністю, відчуттям самотності, проблемами у стосунках з іншими людьми та питаннями, пов’язаними з особистими кордонами. Я також працюю з клієнтами, які переживають екзистенційні кризи та шукають відповіді на питання про сенс життя.

  Багато з моїх клієнтів обговорюють зі мною питання, пов’язані зі своєю внутрішньою діалектикою та ставленням до себе та власної тілесності. Моя робота також включає в себе допомогу в розумінні та роботі з емоційним переїданням та стресом.

  Але найважливіше для мене завжди залишається те, що я бачу перед собою Людину з її унікальними потребами, досвідом та переживаннями. Моя робота полягає в слуханні та підтримці цієї Людини на її життєвому шляху.

   

Сертифікати