Юлія Ящишина

Юлія Ящишина

Психолог
м. Київ, м. Краматорськ

Про себе

Сфера професійних інтересів – психічне здоров’я, здоров’язберігаючі технології, психологія харчової поведінки.

Багаторічний досвід практичної роботи психологом (з 1994 р.). Реалізація в Україні здоров’язберігаючих програм (з 2002 р.), у тому числі міжнародної Програми з подолання депресії серед підлітків та молоді «Червоні прапорці» (сертифікат Американського Національного Альянсу Здоров’я, США, 2004 р.), Програм Європейської комісії та ін.

Автор понад 50 наукових публікацій у спеціалізованих вітчизняних та зарубіжних виданнях, навчально-методичних посібників, співавтор 3 монографій та підручника. Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук «Соціальні та особистісні фактори психічного здоров’я у студентському віці» (м.Київ, 2011).

Займається наукометричними дослідженнями у галузі РХП: особливості розвитку напряму, аналіз публікацій. Проводить адаптацію зарубіжного психодіагностичного інструментарію РХП.

Учасник та тренер навчально-демонстраційних сесій, науково-практичних конференцій, авторських майстер-класів «Як стати експертом власної харчової поведінки?», «Сценарії та стереотипи харчової поведінки» та ін.

 

Статус в Асоціації:

керівник наукового комітету Асоціації.

 

Базова освіта

 • 1994

  Харківський державний університет

  спеціальність – психолог; спеціалізація – медична психологія.

Спеціалізація роботи

 • Спеціалізація в галузі психології харчової поведінки та зміни/контролю ваги тіла. Навчання за програмою «Робота з вагою та особливостями харчової поведінки», Institut Psychosoziale Forschung und Persȍnlichkeits Fürderung та Центр психологічної освіти та підвищення кваліфікації (м. Київ), 2012 р.

  Навчання в авторській школі з глибинної психокорекції академіка НАПН України проф. Т.Яценко (сертифікати 2015 – 2016 р.).

  Проходження навчальних програм Оксфордського центру когнітивної та поведінкової психології (сертифікати 2014 – 2017 рр.).

  Сертифікований тренер з розробки та проведення тренінгів (Програма Training of trainers EUROPEAN – 2016, сертифікація Україна-Польща).

Сертифікати

не вказано