Важливо пам’ятати, що кожне тіло різне. Усі ми маємо різні генетичні та культурні особливості. Навіть якби всі почали їсти одне і те ж і робити однакові фізичні вправи протягом цілого року, ми б не виглядали однаково в кінці року. Це тому, що генетична спадковість кожної людини по-різному впливає на структуру кісток, розмір, форму та вагу тіла.

Отже, як визначити свою ідеальну масу тіла? Що ж, ваша «ідеальна» вага та, яка дозволяє вам почуватися ресурсним, енергійним та вести здоровий нормальний спосіб життя. Наприклад, коли ваше тіло здорове та має ідеальну масу тіла, ви не надто втомлені, маєте енергію для спілкування з друзями та сім’єю, занять спортом, можете зосереджуватися на навчанні чи роботі. Хоча надмірна вага може бути пов’язана з несприятливими захворюваннями, ваша маса тіла може бути здоровою в широкому діапазоні ваги. Коли ви шукаєте свою ідеальну вагу, різні діаграми, формули та таблиці можуть ввести в оману, тому їх слід використовувати під керівництвом кваліфікованого експерта. Фокус на збалансованому харчуванні з поживними продуктами та регулярній фізичній активності допоможе вам досягти балансу та ідеальної ваги. Для отримання додаткової інформації зверніться до медичного фахівця або нутриціолога.

Перш за все, припиніть порівнювати своє тіло з тілом своїх друзів або людей з реклами чи улюблених телешоу. Ми всі різні від природи, а отже, всі маємо особливі якості. Складіть список своїх сильних сторін. Що вам подобається робити? Що робить вас унікальним?

 

Якщо простіше, запам’ятайте ці підказки, щоб мати ідеальне тіло:

  • Ставтеся до свого тіла з повагою.
  • Давайте йому достатньо відпочинку.
  • Наповнюйте свій організм різноманітною їжею.
  • Не перенавантажуйте себе фізичними вправами.
  • Не оцінюйте себе та інших за вагою, формою чи розміром тіла.
  • Поважайте людей на основі якостей їхнього характеру та досягнень, а не тільки через їхній зовнішній вигляд.

 

Слухайте своє тіло

  • Вибирайте різноманітні продукти, які сприяють здоровому харчуванню, і їжте, коли ви дійсно голодні. Зупиняйтесь, коли насититесь.
  • Їжте те, що вам подобається. Робіть це замість будь-якої дієти, і ви, швидше за все, підтримуватимете здорову вагу та уникнете розладів харчової поведінки.

 

Різноманітність розмірів

Розлади харчової поведінки можуть траплятися у людей з різною формою тіла, і дивлячись на когось, ви не можете визначити, чи є у людини РХП. Генетична спадковість кожної людини по-різному впливає на структуру кісток, розмір, форму та вагу тіла. Ми повинні цінувати ці відмінності, заохочувати здорову поведінку та з повагою ставитися до кожної форми тіла.

 

Джерело https://www.nationaleatingdisorders.org/every-body-different